Movies
Ratings
1072
RunRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
SuburbiconRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
YummyRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.5
American WeddingRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0