Titles you rated
I, RobotRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 1.0