Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
AliensRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0