Titles you rated
American PsychoRated ★ 1.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.0
Arpeggio of Blue Steel -Ars Nova DC-Rated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0