Movies
Ratings
107
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
JoséeRated ★ 2.5
LeviathanRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.0