Movies
Ratings
60
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0