Movies
Ratings
261
Love in the Big CityRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Throne of BloodRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0