Titles you rated
BelieverRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5