Titles you rated
Pacific RimRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 3.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Last House on the LeftRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0