Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5