Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 2.0
Le HavreRated ★ 5.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 4.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 1.0
RayRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
LooperRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
CouplesRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0- Marie KroyerRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.0- Worst by ChanceRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0