Movies
Ratings
20
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0