Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0