Movies
Ratings
38
The ThievesRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 1.5