Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
GraftedRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0