Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
WarRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.5