Movies
Ratings
47
BurningRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5