Titles you rated
SingRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 4.0
ChaosRated ★ 4.0
DoomRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0