Movies
Ratings
63
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0