Titles you rated
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 5.0