Movies
Ratings
352
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
The Good LiarRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5