Movies
Ratings
71
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0