Movies
Ratings
129
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5