Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The VowRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0