Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0