Movies
Ratings
196
Never Back DownRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0