Movies
Ratings
163
The KillerRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 1.0
American BeautyRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
BladeRated ★ 2.0
InnerspaceRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0