Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5