Movies
Ratings
37
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5