Titles you rated
PrisonersRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0