Titles you rated
A Perfect MurderRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
White BadgeRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
Monster-in-LawRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 2.5
Last Tango in ParisRated ★ 3.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Inner SensesRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5