Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.0