Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0