Movies
Ratings
34
Past LivesRated ★ 3.5
CitizenfourRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0