Movies
Ratings
121
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Relative HappinessRated ★ 2.5
The Best of MeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0