Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0