Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0