Movies
Ratings
430
ShrekRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
FightingRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5