Titles you rated
The MummyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0