Movies
Ratings
369
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
StargateRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
The ShowerRated ★ 3.5
Burning ManRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
After Diving BellRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5