Movies
Ratings
334
OldboyRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5