Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0