Movies
Ratings
317
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
CloserRated ★ 1.0
MementoRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Charlie CountrymanRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.0
If I StayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0