Movies
Ratings
16
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0