Movies
Ratings
412
ClickRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Major: The Ball of FriendshipRated ★ 3.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 2.0
RangoRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0