Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0