Movies
Ratings
58
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5