Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
AnonRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Fist of the North Star: Legend of Raoh - Chapter of Death in LoveRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5