Titles you rated
La La LandRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0