Titles you rated
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5